Про нас

«КОМПиК» - це дружня команда професіоналів, яка зробить все можливе, щоб Ваші мобільні телефони, планшети, комп'ютери та ноутбуки працювали довго, радуючи Вас своєю продуктивністю! Ви правильно зрозуміли, ми займаємося ремонтом усіх перелічених пристроїв. А також, продаємо комплектуючі для ПК, аксесуари та супутні товари, нову та б/у техніку та багато іншого.

Дякую Вам за те, що Ви знайшли час, зайти до нас на сайт! У нас 10 річний досвід успішної роботи у сфері ремонтів високотехнологічних пристроїв (ми професійно вирішимо Ваше завдання за короткий термін та за прийнятними для Вас цінами).

Ваші інтереси для нас важливіші за наш доход (ми запропонуємо найоптимальніше рішення, з усіх можливих, нам важливий результат, який ми досягаємо в процесі вирішення Вашого питання і ми дуже цінуємо Вашу лояльність до нашої Компанії).

Ми, як Ваш лікар будемо знати всю історію Вашого пристрою для прийняття найбільш оптимальних рішень з його ремонту (наша електронна база ремонтів, дозволяє зберігати історію звернень з конкретним пристроєм.

Також ми видаємо квитанцію про прийом пристрою в ремонт та акт виконаних робіт, гарантуючи тим самим прозорість наших відносин).

У нас проводиться смс-інформування про готовність ремонту (як тільки майстер зробив ремонт Вашого пристрою, ми відразу ж повідомимо Вам про це).

Ваші пристрої в надійних руках та під наглядом (на території магазину та сервісу ведеться відеоспостереження)

Чому ми?

 • У нас команда професіоналів та дружня атмосфера
 • Ми працюємо швидко, якісно, ​​надаємо гарантію на послуги з ремонту
 • При прийомі пристрою Ви відразу отримаєте орієнтовну інформацію про первинну діагностику несправності, вартість та терміни виконання робіт
 • У нас є все необхідне обладнання для виконання складних ремонтів (інфрачервона паяльна станція, сепаратор, осцилограф, мікроскоп та ін.)
 • Ремонт Вашого пристрою проводиться «на місці», безпосередньо на території філії, куди Ви звернулися
 • Ми позитивні, відкриті до спілкування, завжди раді Вас бачити та допомогти у вирішенні питань, пов'язаних з покращенням працездатності Ваших пристроїв
 • Безкоштовна діагностика, якщо Ви ремонтуєте пристрій у нас
 • Ми маємо гарну базу запчастин, надійні постачальники. Здійснюючи ремонт Ваших пристроїв на місці, ми запропонуємо всі необхідні запчастини для нього за оптимальними цінами.


Місія нашої Компанії


Робити все можливе для того, щоб наші Клієнти були більш щасливими та задоволеними від нашої співпраці, шляхом продажу якісних товарів та надання професійних послуг з ремонту комп'ютерної та мобільної техніки за справедливою ціною.

Наше обладнання

Якість виконуваних ремонтних робіт насамперед залежить від рівня професіоналізму та майстерності інженерів. Відкриваючи кулісу нашої майстерні, можемо сміливо сказати, що наші майстри - чарівники, а “творити чари” їм допомагає наше обладнання:
Про нас

ІЧ паяльна станція Scotle

Про нас

ІЧ паяльна станція ACHI

Про нас

Термоповітряна паяльна станція

Про нас

Бінокулярний мікроскоп


Про нас

Лабораторний блок живлення

Ультразвуковая ванна 800-600

Ультразвукова ванна для очищення плат

Про нас

Компактний цифровий осцилограф

Про нас

Чарівна жовта викрутка

Хочете дізнатися про нас більше - прочитайте відгуки наших клієнтів:

 • Приносила на ремонт ноутбук HP 6730b, залишилася дуже задоволена якістю виконаної роботи, і сервісом. Зі мною розмовляли і адміністратор, і сам майстер. Швидко виявили проблему і швидко її усунули, через 5 днів я забрала свій ноут в робочому стані. Заплатила за адекватну суму за ремонт. Рекомендую. Незабаром привезу ще планшет на ремонт.
  Диана Картавая
 • Ремонтувала ноутбук – залили чаєм. Мені спокійно пояснили усі можливі варіанти, взяли на діагностику. За кілька днів мені почистили ноутбук, усунули всі несправності, і це все досить недорого та якісно. Я роботою задоволена на 100%
  Светлана Уразова
 • Дуже задоволений! Замовлення виконано швидко та ще знижку зробили! Персонал супер! Думаю постійно у них обслуговуватись!
  Андрей Шепарнев
 • Купую та обслуговую у хлопців не перший рік оргтехніку для дому та роботи. Не виникало ніколи навіть пів питання))) СПРАВЖНІ РЕКОМЕНДУЮ!!!
  Андрей Белых
 • Ремонтировала в Компике телефон,до этого телефон был два раза в сервесном центре,там его не могли нормально пропаять.Ребята с Компика все сделали ШИКАРНО,быстро и за приемлемую цену!Компик Вы молодцы,отдельное спасибо за приятное общение!
  Анастасия Шарая
 • Ноут відремонтували на відмінно, рекомендую)
  Турло Владимир