Ремонт будь-якої APPLE техніки


Насамперед техніка Apple цінується за свою високу продуктивність та легендарну надійність.

Цінова політика всіх пристроїв Apple не є перешкодою для її популярності. Проте, спеціалізоване технічне обслуговування потрібно навіть найдосконалішим її моделям.

Ми з радістю допоможемо Вашій техніці тішити Вас своєю справністю.

Ми орієнтовані на результат та цифри це підтверджують

3971
Успішно виконаних
ремонтів Apple техніки

Проводимо ремонти будь-якої складності «на місці»



Найбільш поширені поломки:


Розбилося
скло?


ЗАМОВИТИ

Розряджається батарея?


ЗАМОВИТИ

Проблеми з
WiFi


ЗАМОВИТИ

Розбився дисплей?


ЗАМОВИТИ


Проблеми з камерою?


ЗАМОВИТИ

Потрапила
вода?


ЗАМОВИТИ

Заміна
корпусу


ЗАМОВИТИ

Кнопка
Додому


ЗАМОВИТИ

Не чути?


ЗАМОВИТИ

Часті питання


1Які гарантії на послуги?
Сервісний центр Compik займається ремонтом яблучної техніки з 2011 року. Фактично ж, наші фахівці з реанімування iPhone та iPad займаються їх відновленням з моменту появи яблучної техніки на ринку України. За ці роки у нас з'явилися надійні партнери, постачальники комплектуючих запчастин як оригінальних, так і копій відмінної якості.
2У чому різниця між авторизованим сервісним центром і звичайним?
Для ремонту техніки за гарантією, існують спеціальні сервісні центри. Незалежно від напряму їхньої діяльності, всі вони відрізняються вкрай повільною роботою, що досягає, в окремих випадках, кількох місяців. Хоча, при цьому мають і перевагу перед приватними сервісами, тому що заміна несправних частин техніки Apple в авторизованому центрі здійснюється безкоштовно. Другим недоліком таких сервісів є чітке виконання протоколів ремонту Apple. Які, у разі післягарантійних поломок, не допускають компонентний ремонт, а наказують повну заміну модуля екрану iPad, у разі його падіння. Замість заміни чіпсету макбука або компонетного ремонту плати пропонуватиметься заміна материнської плати, що суттєво дорожче.
3У вас є програма лояльності?
Всім постійним клієнтам ми надаємо дисконтні картки Compik. Ця карта не є іменною і не вимагає підтвердження особи власника.
4Ви використовуєте лише оригінальні запчастини?
Більшість запчастин, які ми пропонуємо до встановлення на iPhone та iPad, є оригінальними. Крім цього, є перевірені копії, що повністю відповідають параметрам техніки Apple, і добре себе зарекомендували.
5Що робити, якщо iPhone/iPad/MacBook промок?
Насамперед, потрібно вимкнути гаджет. Наступним етапом є вилучення батареї, повне розбирання, просушування, електрохімічне чищення компонентів та діагностика працездатності. Виробляти все це в умовах квартири або гаража, можна, якщо ви маєте навички майстра з ремонту техніки Apple та відповідним обладнанням. В інших випадках, простіше та надійніше, принести ваш мокрий гаджет до нас. Ми виконаємо все вищеназване, і повернемо вашого яблучного друга цілим і неушкодженим. Найголовнішим моментом, якщо гаджет промок є своєчасне відновлення, тому, чим швидше ви звернетеся в сервіс, тим сприятливішим буде прогноз працездатності вашого гаджета.

3 основні причини
працювати з нами:



Терміни ремонту:

Або зв'яжіться з нами


Пишіть нам або дзвоніть. Ми завжди раді допомогти та оперативно полагодити Ваш гаджет



Адреса

м. Харків
пр. Петра Григоренка, 5


Дзвоніть нам

+38 095 654 4840


Режим роботи:

ПН-ПС: 9:00 - 19:00

 

Хочете дізнатися про нас більше - прочитайте відгуки наших клієнтів:

 • Приносила на ремонт ноутбук HP 6730b, залишилася дуже задоволена якістю виконаної роботи, і сервісом. Зі мною розмовляли і адміністратор, і сам майстер. Швидко виявили проблему і швидко її усунули, через 5 днів я забрала свій ноут в робочому стані. Заплатила за адекватну суму за ремонт. Рекомендую. Незабаром привезу ще планшет на ремонт.
  Диана Картавая
 • Ремонтувала ноутбук – залили чаєм. Мені спокійно пояснили усі можливі варіанти, взяли на діагностику. За кілька днів мені почистили ноутбук, усунули всі несправності, і це все досить недорого та якісно. Я роботою задоволена на 100%
  Светлана Уразова
 • Ремонтировала в Компике телефон,до этого телефон был два раза в сервесном центре,там его не могли нормально пропаять.Ребята с Компика все сделали ШИКАРНО,быстро и за приемлемую цену!Компик Вы молодцы,отдельное спасибо за приятное общение!
  Анастасия Шарая
 • Ноут відремонтували на відмінно, рекомендую)
  Турло Владимир
 • Купую та обслуговую у хлопців не перший рік оргтехніку для дому та роботи. Не виникало ніколи навіть пів питання))) СПРАВЖНІ РЕКОМЕНДУЮ!!!
  Андрей Белых
 • Дуже задоволений! Замовлення виконано швидко та ще знижку зробили! Персонал супер! Думаю постійно у них обслуговуватись!
  Андрей Шепарнев